O nás

Jsme parta mladých žen na mateřské. Ačkoliv máme povinnosti s výchovou našich dětí, rozhodly jsme se začít s psaním tohoto blogu. A proč? Jelikož těhotenství a následný porod přinesl do našich životů významné změny. Nejenom jim se ale chceme přímo věnovat, jelikož s naším životem souvisí i mnoho dalšího. A příklad? Třeba to, že mnoho současných maminek trápí po porodu nadváha a tak se budou hodit některé rady o tom, jak zhubnout, popřípadě jak se správně stravovat. Stejně tak ale řadu z nich trápí i problémy spojené s nízkou mateřskou a tak se podíváme třeba na oblasti, jak investovat peníze a jak si nějaké vydělat. S koncem mateřské ale souvisí i to, že budeme opět nastupovat do práce. A jelikož jsme v ní dlouho nebyly, mohlo se ledacos změnit. My však tvrdíme, že mateřská dovolená může být i skvělým časem, kdy se můžeme věnovat sobě – třeba se vzdělávat.

Nejenom pro moderní ženy

Ačkoliv se může zdát, že náš blog bude jasně zaměřen pouze na ženská témata, rozhodně to tak nebude. Ostatně to dokazují reakce mnohých mužů, kteří se také mohou přiučit řadu věcí o tom, jak správně jíst, cvičit, jak zůstat ve skvělé kondici, nebo jak investovat své peníze. Jsou to zkrátka rady, které se mohou týkat každého a tak není dobré se jim začít jakkoliv vyhýbat. A jelikož řadu informací máme nejenom načtených, ale také osobně vyzkoušených, je jasné to, že vám budeme psát skutečně jenom pravdu, a to takovou, která funguje.

Zlepšete svůj život

A proč jsme se rozhodli psát? I proto, abychom se podělily o naše zkušenosti, ale také proto, abychom nejenom ženám, ale i mužům pomohli žít lepší, spokojenější a ideálnější život. A právě na to mnoho lidí zapomíná, jelikož se soustředí pouze na práci a vše ostatní jde mimo ně. Tak neváhejte a zkuste změny. Zaručeně se jich nemusíte bát. A pokud si přece nebudete s něčím jisti, není nic snadnějšího, než nás přímo kontaktovat a zeptat se osobně.